TTNET ve Yediği Küfürler

TTNETBu konu tüm Türkiyenin sıkıntı çektiği bir konu diye tahmin ediyorum. Çünkü kiminle konuşsam internetinin ne kadar yavaş olduğundan, TTNET’in ne kadar adi bir kuruluş olduğundan bahsediyor.

Gerçekten bu gidişe bir son vermemiz lazım. Tabi böyle bir laf söylüyorsun sen hiç bu konuyla ilgili birşey yaptın mı diye sorarsanız cevabım hayır bende bu konu hakkında bir şey yapmadım, tabiki TTNET müşteri hizmetlerini arayıp sövmekten başka. İşin ilginç yanı böyle yapınca internetiniz hızlanıyor.

Bu arada tam bu bölümü yazdıktan sonra internetim gitti. Gerçekten ben böyle bir saçmalık görmedim. İnternet yavaşlığı için alt yapı yetersizliği v.s gibi bahaneler üretilebilir mi ??
Eğer bu hizmeti veremiyeceksen satma kardeşim. Ne diye herkesi böyle sinirlendiriyorsun?? Bu bildiğiniz dolandırıcılıktır, hırsızlıktır.

Biliyorum böyle laflar çok ağır kaçıyor gibi fakat tamamen doğru. Eğer bakıcak olursak bir malı satıcağını söyleyip müşterinin parasını almak ve o malı vermemek dolandırıcılık, o insanın parasını çalmak değil midir?? Burada da aynı mantık işliyor. Biz bir hizmet almak için para veriyoruz ve hizmeti alamıyoruz, yani dolandırılıyoruz. Yani aslında tüm Türkiye’nin internetini sağlayan kuruluş aslında baya adi bir kuruluş.

Başlığa gelicek olursak her internet kesildiğinde hepimiz başlıyoruz sövmeye, yani TTNET’le bağlantısı olan herkese baya bir küfrediliyor haberiniz olsun. Buradan söylemek istediğim ise şu: Herkes bir dilekçe yazmalı. Eğer herkes bir dilekçe yazarsa eninde sonunda bu problemi halletmek zorunda kalıcaklar. Sadece TTNET’e dilekçe yollamaktan da bahsetmiyorum. Bu yapılan insan haklarına bile aykırıdır. Her türlü mahkemeye götürebilirsiniz bu olayı. Ben öyle yapmayı planlıyorum. Size de öyle yapmanızı tavsiye ederim.

Son bir sloganla yazımı bitiriyorum.
TTNET: Hızdan korkanlar için internet