İlluminatiye Katılım Başvurusu

İlluminati piramitteki gözBu uzun zamandır üstünde düşündüğüm bir konu. İlluminati diye bir şey var mı?? Varsa neler yapıyorlar ve ayrıca en çok düşündüğüm şeylerden biri bu insanlar nasıl illuminatiye katılıyor.

Aslında hiç kimsenin hakkında bir şey bilmediği bir grup hakkında herkesin bu kadar şey bilmesi ne kadar ilgin. En başta size bazı ilginç şeylerden bahsediyim. Eğer bu gibi konulara biraz merakınız olduysa daha önceden 666, piramit içindeki göz gibi şeylerin hep illuminatiye bağlandığını görmüşsünüzdür.

Ya da 666 için şeytanın numarası dendiğini belki biliyorsunuzdur. İşte işin komik yanı şu. Bazı insanlar gerçekten bu sayıdan korkuyor. Bu konuda şaka yapmıyorum. Eğer 5 tabanında işlem yapsaydık 666 diye bir sayı bile olmayacaktı. Yani bu sayı insanların kafasından uydurduğu bir sayı. İnsanlıktan daha eski bir şey de değil yani. İnsanların ürettiği, saçma bir sayı. Bu sayının size bir şey yapmasına yada arasında şeytanla ilgili bir bağ olmasına imkan yok.

İlluminati 666Aynı şekilde bazı illuminati saçmalıklarına değinecek olursam gerçekten etraflara piramit işareti falan mı koyarlar o kadar büyük bir örgüt olsalar. “Oooo biz dünyayı yöneticek güce sahibiz ve herkesin beynini yıkayabiliyoruz. Şimdi de bari bazı insanlar bizden şüphelensin diye her yere işe yaramaz 666 yazıp piramit içine göz çizelim” mi dediler?? Bana sorarsanız tabiki hayır ayrıca eğer o kadar güçlü bir örgüt sizin gibi bir insanın hakkında neredeyse her şeyi bilmesine izin verir mi?? Tekrar ediyorum tabi ki hayır.

İlluminatiye nasıl katılındığı ise her seferinde beni güldürüyor. Ne yapıyorlar “Bu başvuru formunu doldurun biz sizi ararız” mı ?? Ya da illuminatiye katılmak istiyorsanız 2250’ye evet yazıp yollayın, yapmanız gerekenler size bir mms’le bildirilecektir” mi ??

Yada neden müzisyenler illuminatiye katılsın. Beynimizi müzikle yıkamak için mi?? Eğer Jay-Z ve Kanye West illuminatiye üyeyse ve şu son çıkardıkları parçada illuminatinin parmağı varsa illuminatiye saygı duyarım. Adamlar harika bir parça yapmış çünkü.

Şimdi neden bu kadar mantık hatası olan bir şeyi ikidebir konuşuyoruz diye soruyorum kendi kendime. Bana sorarsanız İlluminati bir palavra. Belki eskiden böyle bir grup vardı fakat o zamanlarda çok etkili olduklarını zannetmiyorum. Belki çook eski zamanlardaki bir müzik grubu falandır bilmiyorum ama illuminati diye bir saçmalığın hiç bir zaman tüm dünyayı yönetmediğinden adım gibi eminim.

BaphometAyrıca çok ilginç bir bölüme giricek olursam İlluminati mason. Yani genel bilinen tabiriyle tapınak şovalyeleri. Bu demektir ki aslında tanrıya inanıyorlar. Herkes İlluminati’nin satanist olduğunu söylese de sonuçta şeytanın varlığını kabul etmek için önce tanrının varlığını kabul etmek gerekiyor. Çoğu İlluminati palavrasıyla uğraşan insan beyin yıkama gibi yada dünyayı yönetme gibi kolay olmayan işleri “baphomet” yardımıyla yaptıklarını söylüyor. Burada benim ateist tavrım işin içine giriyor ve tanrının yalan olduğunu söylüyor bana.

Yani illuminati varsa bile komik şekilli bir yaratığa inanan etrafa resim falan koyan bir kaç korkak insandan başka bir şey olamaz benim için. Gerçek olmayan bir şey için çok konuştum yazmak istiyorum ama gerçek olmasa da tanrıya da illuminatiye de o kadar çok insan inanıyor ki bende yazmadan edemiyorum.

Bu arada eğer illuminati gerçeksen ve tüm dünyayı yönetme falan tarzı gibi şeylerin varsa bu yazıyı kesin görürsün. Yorumlara başvuru formunu yollar mısın ?? 😀