Avengers – Yenilmezler

Çok fazla kelimeye gerek yok bu film için zaten ama yinede saygı gereği bir yazı paylaşıyım dedim. Tabiki spoiler vermeden. Yani eğer spoilerdan korkuyorsanız bu yazıyı rahatlıkla okuyabilirsiniz.

Film baya güzeldi. Espriliydi, efektler çok iyiydi, kurgu iyiydi. Anlıyacağınız baya sağlam bir filmdi. Zaten Scarlett’ten bahsetmeye gerek bile duymuyorum, istesemde yapamam. Kelimeleri o kadar iyi kullanamam. Beni rahatsız eden tek bir şey vardı. O da filmde bir dramatik sahne olmayışıydı. Anlıyacağınız film beklentileri o kadar yükseltti ki ayrıca bir o kadar da iyiydi ki her şey varken güzel bir dramatik sahnenin olmayışı çok bariz belli oluyordu. Spoiler vermeden değinicek olursam evet filmde bir kaç dramatik sahne yapmaya çalışmışlar fakat yeteri kadar güzel olmamış.

Filmle ilgili daha da söyleyebileceğim tek şey geriye kalan herşeyi övmek olur çünkü film yukarıda söylediğimin dışında harikaydı. Kesinlikle izlenilmesi gereken mükemmel bir film. Mümkünse 3D seyredin. Ben öyle yaptım ve harikaydı. Bu arada bir tavsiye daha, sakın bu filmleri türkçe dublajlı izlemeyin. Orjinal dilinde seyredin.

Marvele teşekkür ederek ve haklarında bir yazı yazıcağımı belirterek bugünlükte yazımı bitiriyorum. Bir dahaki yazımda görüşmek üzere.